May 102012
 
Product by:
Ehil

Reviewed by:
Rating:
5
On 10 Mayıs 2012
Last modified:24 Ocak 2013

Summary:

Asistanlık ve Sekreterlik Hizmetinin Önemi Nedir Hakkında Güzel Bir Makale

Yoğun iş yaşamında kendi adınıza yürüttüğünüz işlerinizin yürütülmesine yetişemiyor olabilirsiniz. Tek başınıza hem toplantıları düzenlemek, hem uçak bileti alıp hem akşam iş yemeğini hangi restoranda yemek gerekiyor bunları araştırmak için bir sürü vakte ihtiyacınız olur. Siz bir sürü vakti olan biri değil hatta aynı zaman süresi içerisinde farklı işlere koşturmak zorunda kalan biriyseniz, asistanlık ve sekreterlik hizmeti sizin için ideal olan bir hizmet olacaktır.

Burada belirtilmesi gereken bir konu da sekreterlik ve asistanlık konusudur. Şöyle ki : Sekreterlik küçük ve orta büyüklükteki organizasyon yapıları içerisinde uygulanabilen bir durumken, yönetici asistanlığı olarak geçen mevki daha büyük düzeydeki organizasyonlarda çalışan yöneticiler için destekçi konumunda olanlara verilen addır. Yani her asistan bir sekreterdir, fakat her sekreterlik pozisyonu asistanlık olarak algılanmamaktadır. Yani organizasyon yapısı için ihtiyaç duyduğunuz yardımcı kişi hangi sorumluluklara sahip olabilecek sorusuna önce yanıt vermeniz gerekecektir. Çünkü vereceğiniz bu cevapta hangi hizmetleri talep edeceğiniz konusunda cevap bulabileceksiniz. Alacağınız bu hizmeti hangi sorumlulukları yükleyeceğinizi karar vererek alırsanız daha verimli, hızlı ve sistemli bir iş organizasyonuna sahip olacağınızı unutmayınız.

Bunun için eğer ki siz de profesyonel bir iş organizasyonunuzun olmasını istiyor ve bu organizasyonu iş yükünüzden dolayı kurmakta zorlanıyorsanız, profesyonel bir yardımdan destek bularak bu işleri rayına oturtmanın en kolay yolu sekreterlik ve asistanlık hizmetidir. Burada unutulmaması gereken en önemli nokta her başarılı insanın arkasında disiplinli bir iş hayatı, zamanlamalarının iyi ayarlanması ve sektör ya da iş piyasasındaki bilgisinin güncel tutulması gibi kriterler bulunmaktadır. Bunları yapabilmesini de iyi bir sekreterlik ve asistanlık hizmetine borçludur.

Asistanlık ve Sekreterlik Hizmeti almak istiyorsunuz ama bu işi emanet edecek ehil bir firma arayıp bulmak size zor geliyorsa, Ehil.com‘a girerek Asistanlık ve Sekreterlik Hizmeti talep formunu doldurun ve Ehil.com‘un benzersiz eşleştirme sistemi sayesinde sadece sizin bulunduğunuz bölgede hizmet veren, işinde ehil firmalar sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Size düşen hem pratik hem de ekonomik olan bu teklifler arasından size en uygun olanını seçmek olsun. Ehil.com‘ ile aradığın ehil seni bulsun.

Asistanlık ve Sekreterlik Hizmetinin Önemi Nedir Hakkında Güzel Bir Makale
 Yazan

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)


* Doldurulması zorunludur.

Çanta